• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AA. Jeżeli chcesz otworzyć plik AA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Audible Audio Format Audible

Co to jest plik AA?

Cyfrowy format dźwięku używany przez firmę Audible do przechowywania książek audio. Zaprojektowany do przechowywania głosowych dźwięków słownych i obsługuje znaczniki rozdziałów, zakładki itp.

Pliki dźwiękowe są obsługiwane przez Apple iPod, Creative Zen, SanDisk Sansa, różne urządzenia GPS i Amazon Kindle.

Pliki audio AA można konwertować na bardziej kompatybilny format .MP3 przy użyciu programów takich jak Tunebite, TuneCab lub SoundTaxi Media Suite.

Jak otworzyć plik AA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AA

Inne problemy z plikiem AA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AA:

  • plik AA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku AA
AA do MP3AA do MP4