• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku A3M

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem A3M. Jeżeli chcesz otworzyć plik A3M, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku A3M

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Authorware Unpackaged Format Adobe Systems

Co to jest plik A3M?

Niezarządzalny projekt Authorware utworzony za pomocą programu Authorware v. 3 dla komputerów Macintosh. Format edytowalny, który nie został jeszcze zapakowany do dystrybucji.

Program Authorware 7 był ostatnią wersją opracowaną przez firmę Macromedia, zanim firma Adobe Systems nabyła oprogramowanie Macromedia.

Jak otworzyć plik A3M?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku A3M jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi A3M z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem A3M którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik A3M

Inne problemy z plikiem A3M

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem A3M nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami A3M:

  • plik A3M którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku A3M z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik A3M nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik