• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku A2T

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem A2T. Jeżeli chcesz otworzyć plik A2T, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku A2T

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adlib Tracker Tiny Module Format Adlib

Co to jest plik A2T?

Moduł stworzony za pomocą programu Adlib Tracker II, programu do śledzenia ścieżek dźwiękowych FM. Zawiera utwory z wynikami muzycznymi, które odtwarzają próbki dźwięków zawarte w pliku. Zawiera dane dotyczące wersji formatu pliku, wzorców, początkowego tempa i szybkości. Podobny do pliku .A2M.

Innym związanym plikiem utworu AdLib Tracker II poza plikiem A2M jest plik .A2P.

Adlib Tracker II jest programem DOS, ale powinien działać na dowolnej platformie Windows.

Jak otworzyć plik A2T?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku A2T jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi A2T z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem A2T którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik A2T

Inne problemy z plikiem A2T

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem A2T nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami A2T:

  • plik A2T którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku A2T z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik A2T nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik