• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku A2P

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem A2P. Jeżeli chcesz otworzyć plik A2P, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku A2P

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adlib Tracker Pattern Format Adlib

Co to jest plik A2P?

Plik utworzony za pomocą programu Adlib Tracker II, 18-kanałowego programu śledzenia FM. Zawiera skompresowane dane wzorcowe używane do pobierania próbek utworów i muzyków. Zawiera także dane dotyczące wersji formatu i autentyczności plików.

Inne powiązane pliki utworów AdLib Tracker II obejmują .A2M i .A2T.

Adlib Tracker II jest programem DOS, ale powinien działać na dowolnej platformie Windows.

Jak otworzyć plik A2P?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku A2P jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi A2P z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem A2P którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik A2P

Inne problemy z plikiem A2P

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem A2P nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami A2P:

  • plik A2P którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku A2P z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik A2P nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik