• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku A2I

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem A2I. Jeżeli chcesz otworzyć plik A2I, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku A2I

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adlib Tracker Instrument Format Adlib

Co to jest plik A2I?

Plik utworzony przez Adlib Tracker II, 18-kanałową aplikację do śledzenia ścieżek FM. Zawiera próbki instrumentów dostępne przez Adlib Tracker II, aby utworzyć kompozycje.

Oryginalny plik instrumentu Adlib Tracker ma rozszerzenie .INS.

Jak otworzyć plik A2I?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku A2I jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi A2I z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem A2I którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik A2I

Inne problemy z plikiem A2I

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem A2I nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami A2I:

  • plik A2I którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku A2I z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik A2I nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik