• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku _EML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem _EML. Jeżeli chcesz otworzyć plik _EML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku _EML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Mail Live Email Format Microsoft

Co to jest plik _EML?

Plik poczty e-mail utworzony przez program Windows Live Mail (WLM), gdy użytkownik przeciągnie jeden lub więcej wiadomości e-mail na pulpit. Zapisuje dane wiadomości e-mail, ale nie może być otwarty bezpośrednio przez WLM, dopóki użytkownik nie zmieni rozszerzenia na .EML.

Jak otworzyć plik _EML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku _EML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi _EML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem _EML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik _EML

Inne problemy z plikiem _EML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem _EML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami _EML:

  • plik _EML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku _EML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik _EML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik