• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 8XK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 8XK. Jeżeli chcesz otworzyć plik 8XK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 8XK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TI-82 Plus Application Format Texas Instruments

Co to jest plik 8XK?

Plik używany przez kalkulator Texas Instruments TI-83, zaawansowany kalkulator matematyki i nauki. Zawiera uaktualnienia aplikacji, takie jak karta interaktywnej analizy i programy do manipulacji danymi. Używany do modeli TI-83 Plus i TI-83 Plus Silver Edition.

Aby uzyskać aktualizacje systemów operacyjnych dla modeli TI-83 Plus, zobacz pliki .8XU.

Jak otworzyć plik 8XK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 8XK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 8XK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 8XK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 8XK

Inne problemy z plikiem 8XK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 8XK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 8XK:

  • plik 8XK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 8XK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 8XK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik