• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 8LI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 8LI. Jeżeli chcesz otworzyć plik 8LI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 8LI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Scripting Plugin Adobe Systems

Co to jest plik 8LI?

Plik wtyczki programu Photoshop, który dodaje dodatkowe funkcje automatyzacji do programu Photoshop. Może dodać ogólną obsługę skryptów (iE ScriptListener.8li i ScriptingSupport.8li) lub może dodać określone działanie zautomatyzowane, takie jak tworzenie arkusza kontaktów internetowych (WebContactSheet.8li).

Wtyczki 8LI powinny być umieszczone w folderze Adobe Photoshop / Plug-ins / Adobe Photoshop Only / Automate, aby móc je rozpoznać. Można je uzyskać w programie Photoshop, wybierając opcję "Plik & rarr.Automate ..." i wybierając odpowiednie działanie.

Jak otworzyć plik 8LI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 8LI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 8LI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 8LI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 8LI

Inne problemy z plikiem 8LI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 8LI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 8LI:

  • plik 8LI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 8LI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 8LI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik