• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 89K

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 89K. Jeżeli chcesz otworzyć plik 89K, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 89K

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TI-89 Application Format Texas Instruments

Co to jest plik 89K?

Plik aplikacji używany przez kalkulatory graficzne Texas Instruments TI-89. Zawiera mały program, który można uruchomić na kalkulatorze. Może zostać przesłane za pomocą oprogramowania do zarządzania kalkulatorem TI Connect.

Jak otworzyć plik 89K?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 89K jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 89K z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 89K którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 89K

Inne problemy z plikiem 89K

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 89K nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 89K:

  • plik 89K którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 89K z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 89K nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik