• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 890

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 890. Jeżeli chcesz otworzyć plik 890, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 890

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cavena Subtitles Format Cavena

Co to jest plik 890?

Format pliku napisów filmowych utworzony przez firmę Cavena, organizacja opracowująca rozwiązania przygotowywania, przesyłania i postprodukcji napisów. Zapisuje listę napisów z znacznikami czasu, które synchronizują napisy z filmem.

Format 890 jest zastrzeżony, ale nadal jest obsługiwany przez aplikacje innych firm. Cavena udostępnia program o nazwie Toolbox, który może eksportować 890 plików do standardowych formatów EBU .STL.

Jak otworzyć plik 890?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 890 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 890 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 890 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 890

Inne problemy z plikiem 890

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 890 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 890:

  • plik 890 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 890 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 890 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik