• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 4UI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 4UI. Jeżeli chcesz otworzyć plik 4UI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 4UI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ForeUI Plot Format EaSynth Solution

Co to jest plik 4UI?

Plik projektu stworzony przez ForeUI, prototypowanie interfejsu użytkownika. Zawiera "działkę", która jest wzorcem do interfejsu użytkownika zawierającym elementy układu. Służy do zapisywania i ładowania projektów interfejsu.

Układy ForeUI można eksportować do plików .PDF i kilku formatów obrazów rastrowych, takich jak .PNG, .JPG i .GIF. Mogą być eksportowane do dynamicznego HTML (DHTML) do interaktywnego prototypowania stron internetowych.

Jak otworzyć plik 4UI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 4UI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 4UI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 4UI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 4UI

Inne problemy z plikiem 4UI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 4UI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 4UI:

  • plik 4UI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 4UI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 4UI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik