• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 4DL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 4DL. Jeżeli chcesz otworzyć plik 4DL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 4DL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
4th Dimension Database Log Format 4D

Co to jest plik 4DL?

Plik dziennika, który przechowuje zapis zmian w pliku bazy danych 4D (.4DD). Zapisany wraz z plikiem bazy danych i używa podobnej nazwy pliku. Zaprojektowany, aby śledzić aktualizacje wprowadzone do bazy danych.

Wiele plików 4DL są często zapisywane razem z plikiem 4DD. Na przykład baza danych o nazwie "db1.4dd" może wygenerować plik logowania o nazwie "db1 [0001-0000] .4dl." Jeśli baza danych została pszczoła zapisana 5 razy, program wygeneruje plik dziennika o nazwie "db1 [0005-0000]". Jeśli plik dziennika zostanie zapisany 3 razy, zostanie nazwany "db1 [0005-0003] .4dl."

Jak otworzyć plik 4DL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 4DL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 4DL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 4DL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 4DL

Inne problemy z plikiem 4DL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 4DL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 4DL:

  • plik 4DL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 4DL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 4DL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik