• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 4DD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 4DD. Jeżeli chcesz otworzyć plik 4DD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 4DD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
4D Database Data Format 4D

Co to jest plik 4DD?

Plik danych zapisany przez czwarty wymiar, program do tworzenia oprogramowania. Zapisuje faktyczne dane, do których odwołuje się plik struktury 4D (.4DB). Może zostać zagęszczony przez program 4D Developer lub 4D Server za pomocą komendy "Compact data file".

Jak otworzyć plik 4DD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 4DD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 4DD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 4DD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 4DD

Inne problemy z plikiem 4DD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 4DD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 4DD:

  • plik 4DD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 4DD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 4DD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik