• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3PE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3PE. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3PE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3PE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TurboTax Form Format Intuit

Co to jest plik 3PE?

Formularz używany przez TurboTax 2008. Zawiera dane służące do wyświetlania formularzy podatkowych w ramach TurboTax. Zawiera informacje o formie tekstu i układu oraz instrukcje, które mogą być dołączone do każdego formularza.

Wersja TurboTax dla komputerów Mac zapisuje każdy plik 3PE wraz z prawie identycznym plikiem .3ME wewnątrz pakietu aplikacji. Po uruchomieniu aktualizacji TurboTax stare pliki 3PE i 3ME są automatycznie przenoszone do Kosza. Ponieważ te pliki zostały zastąpione nowymi wersjami, można je bezpiecznie usunąć.

Jak otworzyć plik 3PE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3PE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3PE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3PE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3PE

Inne problemy z plikiem 3PE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3PE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3PE:

  • plik 3PE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3PE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3PE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik