• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3GPP2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3GPP2. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3GPP2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3GPP2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Multimedia Files For Wireless Networks 3GPP2

Co to jest plik 3GPP2?

Format kontenera audio i wideo utworzony w formacie 3GPP2 (3rd Generation Partnership Project 2). Zawiera zarówno dane audio, jak i wideo. Zaprojektowano, aby rozszerzyć kilka specyfikacji z standardu 3GPP (pliki .3GP) na telefony komórkowe CDMA.

Pliki 3GPP2 są najczęściej widywane z rozszerzeniem .3G2.

Jak otworzyć plik 3GPP2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3GPP2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3GPP2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3GPP2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3GPP2

Inne problemy z plikiem 3GPP2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3GPP2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3GPP2:

  • plik 3GPP2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3GPP2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3GPP2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku 3GPP2
3GPP2 do MP43GPP2 do AVI3GPP2 do M2TS3GPP2 do M4V3GPP2 do MPG3GPP2 do MTS