• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3GPP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3GPP. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3GPP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3GPP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3GPP Third Generation Partnership Project Movie Third Generation Partnership Project

Co to jest plik 3GPP?

Format audio i wideo opracowany przez projekt Third-Generation Partnership Project (3GPP). Przeznaczony do przesyłania plików multimedialnych przez Internet. Również wspólny format zapisu filmów z telefonów komórkowych.

Pliki 3GPP częściej używają rozszerzenia .3GP.

Jak otworzyć plik 3GPP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3GPP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3GPP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3GPP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3GPP

Inne problemy z plikiem 3GPP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3GPP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3GPP:

  • plik 3GPP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3GPP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3GPP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku 3GPP
3GPP do M4V3GPP do AVI3GPP do DVR-MS3GPP do F4V3GPP do MP43GPP do TRP