• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3GP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3GP. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3GP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3GP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Multimedia Files For Wireless Networks Third Generation Partnership Project

Co to jest plik 3GP?

Plik 3GP to plik multimedialny zapisany w formacie kontenera audio i wideo opracowany przez projekt Third Generation Partnership Project (3GPP). Przechowuje strumienie wideo i audio transmitowane między telefonami komórkowymi 3G i Internetem.

Format 3GP przechowuje strumienie wideo jako H.263 lub H.264 i strumienie audio jako AMR-WB, AMR-WB +, AMR-NB, HE-AAC v1, AAC-LC lub Ulepszone aacPlus. Pliki 3GP są powszechnie używane przez telefony komórkowe 3G, które obsługują przechwytywanie wideo, ale mogą też być odtwarzane na wybranych telefonach 2G i 4G.

Jak otworzyć plik 3GP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3GP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3GP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3GP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3GP

Inne problemy z plikiem 3GP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3GP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3GP:

  • plik 3GP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3GP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3GP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku 3GP
3GP do 3GA3GP do AMR3GP do AVI3GP do BIK3GP do DVR-MS3GP do F4V3GP do FLV3GP do M4V3GP do MKV3GP do MOV3GP do MP33GP do MP43GP do MPEG3GP do MPG3GP do MTS3GP do OGV3GP do VOB3GP do WMA3GP do WMV