• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3GA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3GA. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3GA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3GA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Audio File For Wireless Networks 3GPP

Co to jest plik 3GA?

Plik dźwiękowy zapisany w formacie 3GPP, który został opracowany przez projekt partnerstwa trzeciego pokolenia. Najczęściej używany na telefony komórkowe do przechwytywania, odtwarzania i przesyłania danych audio.

Pliki 3 GB są podobne do plików .3GP, z wyjątkiem plików audio i wideo przeznaczonych tylko do audio.

Jak otworzyć plik 3GA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3GA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3GA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3GA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3GA

Inne problemy z plikiem 3GA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3GA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3GA:

  • plik 3GA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3GA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3GA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku 3GA
3GA do MP33GA do 3GP3GA do AAC3GA do AMR3GA do AVI3GA do M4A3GA do M4R3GA do MP43GA do WAV3GA do WMA