• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3G2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3G2. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3G2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3G2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3GPP2 Multimedia Format 3rd Generation Partnership Project

Co to jest plik 3G2?

Plik 3G2 jest plikiem multimedialnym zapisanym w formacie audio i wideo opracowanym przez 3rd Generation Partnership Project 2 (3GPP2). Pliki 3G2 są przeznaczone do przesyłania treści multimedialnych przez Internet i są wykorzystywane przez telefony komórkowe do zapisywania plików wideo.

Format 3G2 działa jako zaktualizowana wersja formatu .3GP. Te dwa formaty są podobne, ponieważ są one oparte na formacie plików multimedialnych w formacie ISO, który został zaprojektowany jako rozszerzalny i elastyczny do wymiany i prezentacji nośników. Format 3GP został zaprojektowany dla GSM (Global System for Mobile Communications), podczas gdy format 3G2 został zaprojektowany dla telefonów CDMA (Code Division Multiple Access).

Jak otworzyć plik 3G2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3G2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3G2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3G2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3G2

Inne problemy z plikiem 3G2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3G2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3G2:

  • plik 3G2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3G2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3G2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku 3G2
3G2 do AVI3G2 do CDA3G2 do DVR-MS3G2 do F4V3G2 do FLV3G2 do M2TS