• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3DR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3DR. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3DR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3DR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3DMark Result Futuremark

Co to jest plik 3DR?

Plik utworzony przez program 3DMark - program służący do testowania funkcji gier 3D w komputerach z systemem Windows. Zawiera testowe wyniki testów w oparciu o konfigurację określoną przez użytkownika. Służy do porównywania możliwości grafiki 3D z innymi komputerami.

Pliki 3DR mogą być przesyłane i analizowane za pośrednictwem przeglądarki Future Online Search Results (ORB) - przeglądarki wyników z przeglądarką internetową. Miliony użytkowników przekazało swoje wyniki do Futuremark online benchmark repository.

Komputer 3DMark testuje komputery w oparciu o wydajność DirectX.

Jak otworzyć plik 3DR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3DR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3DR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3DR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3DR

Inne problemy z plikiem 3DR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3DR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3DR:

  • plik 3DR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3DR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3DR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik