• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3DON

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3DON. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3DON, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3DON

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Scrutinize 3D Mesh Format Keen Edge Software

Co to jest plik 3DON?

Plik obrazu 3D używany przez Scrutinize, graficzny program do debugowania algorytmów 3D. Zawiera dane siatki 3D dla sesji debugowania w formacie JSON (Notacja obiektu JavaScript). Używane do renderowania danych modelu 3D podczas debugowania.

Scrutinize nie jest już dostępny do pobrania.

Jak otworzyć plik 3DON?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3DON jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3DON z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3DON którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3DON

Inne problemy z plikiem 3DON

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3DON nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3DON:

  • plik 3DON którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3DON z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3DON nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik