• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3DMK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3DMK. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3DMK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3DMK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
123D Project Format Autodesk

Co to jest plik 3DMK?

Model stworzony przez 123D Make, program służący do przekształcania modeli 3D w plany wycinania. Zapewnia model 3D, który jest używany do generowania instrukcji wycinania w celu wykonania modelu papierem, drewnem lub innymi materiałami. Używany do projektów DIY (do-it-yourself) i może być udostępniany innym użytkownikom przez internet za pośrednictwem Galerii 123D.

123D Make może generować różne instrukcje z czterech technik konstrukcyjnych: układane plasterki, zwoje blokowane, krzywe lub plastry promieniowe.

Jak otworzyć plik 3DMK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3DMK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3DMK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3DMK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3DMK

Inne problemy z plikiem 3DMK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3DMK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3DMK:

  • plik 3DMK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3DMK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3DMK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik