• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3DMF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3DMF. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3DMF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3DMF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mac OS Quickdraw 3D Metafile Apple

Co to jest plik 3DMF?

Trójwymiarowy format obrazu oparty na technologii Apple QuickDraw 3D (QD3D). Może to być trójwymiarowa reprezentacja pojedynczego obiektu lub pełnej sceny trójwymiarowej. Można oglądać pod różnymi kątami przy pomocy programów 3D.

Program QuickDraw 3D nie jest już opracowywany przez firmę Apple, a system Mac OS X używa OpenGL do renderowania 3D.

Jak otworzyć plik 3DMF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3DMF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3DMF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3DMF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3DMF

Inne problemy z plikiem 3DMF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3DMF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3DMF:

  • plik 3DMF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3DMF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3DMF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik