• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3DL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3DL. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3DL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3DL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LightConverse 3D Model Format Light Converse

Co to jest plik 3DL?

Wysokiej jakości teksturowany format 3D wykorzystywany przez LightConverse, program do wizualizacji i sterowania oświetleniem 3D. Reprezentuje trójwymiarową scenę zoptymalizowaną pod kątem renderowania w czasie rzeczywistym z wieloma źródłami światła. Zawiera dane o siatce, atrybuty materiału i odniesienia bitmapowe.

Jak otworzyć plik 3DL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3DL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3DL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3DL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3DL

Inne problemy z plikiem 3DL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3DL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3DL:

  • plik 3DL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3DL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3DL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik