• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3DD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3DD. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3DD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3DD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ArcGlobe Document Format ESRI

Co to jest plik 3DD?

Plik danych GIS utworzony przez ArcGlobe, aplikację do wizualizacji wykorzystywaną do wyświetlania zestawów danych 3D GIS. Przechowuje odniesienie do geodatazji zawierającej zawartość przestrzenną i wyniki wyjściowe utworzone w wyniku operacji przetwarzania danych w oprogramowaniu. Może przechowywać dane GIS jako zbiór trójwymiarowych warstw. Służy do zapisywania i wczytywania widoków zestawów danych 3D GIS.

ArcGlobe jest dołączony do pakietu oprogramowania ArcGIS Desktop.

Jak otworzyć plik 3DD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3DD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3DD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3DD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3DD

Inne problemy z plikiem 3DD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3DD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3DD:

  • plik 3DD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3DD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3DD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik