• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 360

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 360. Jeżeli chcesz otworzyć plik 360, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 360

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
360desktop Panorama Format 360desktop

Co to jest plik 360?

Plik graficzny używany przez program 360desktop, program umożliwiający panoramiczne środowisko pulpitu. Zapewnia panoramiczny obraz panoramiczny o rozdzielczości 360 stopni. Może składać się z wielu cyfrowych zdjęć, które zostały połączone ze sobą.

Gdy środowisko 360desktop jest włączone, rozszerza szerokość pulpitu o szerokość panoramicznego obrazu. Możesz płynnie przewijać całą szerokość pulpitu i delikatnie owinąć się, gdy na końcach pulpitu.

Jak otworzyć plik 360?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 360 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 360 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 360 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 360

Inne problemy z plikiem 360

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 360 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 360:

  • plik 360 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 360 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 360 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik