• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 323

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 323. Jeżeli chcesz otworzyć plik 323, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 323

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
H.323 Internet Telephony Format N/A

Co to jest plik 323?

Plik używany przez niektóre programy do wideokonferencji, takie jak Microsoft Docs Conferencing Utility (msconf.Dll, dołączony do starszych wersji systemu Windows) lub Kontroler wideo firmy Intel. Zawiera informacje używane do konfigurowania internetowej konferencji audio i wideo. Nie jest powszechnie używany.

Jak otworzyć plik 323?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 323 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 323 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 323 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 323

Inne problemy z plikiem 323

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 323 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 323:

  • plik 323 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 323 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 323 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik