• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 2SFLIB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 2SFLIB. Jeżeli chcesz otworzyć plik 2SFLIB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 2SFLIB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo DS Audio Library N/A

Co to jest plik 2SFLIB?

Plik używany przez niektóre gry Nintendo DS. Zapisuje informacje dźwiękowe używane do odtwarzania dźwięku podczas gry. Odwołania do plików .MINI2SF, które wskazują na części biblioteki, które mają być odtwarzane podczas gry.

Pliki MINI2SF z odpowiednim plikiem 2SFLIB mogą być odtwarzane za pomocą programu Winamp z wtyczką vio2sf.

Jak otworzyć plik 2SFLIB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 2SFLIB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 2SFLIB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 2SFLIB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 2SFLIB

Inne problemy z plikiem 2SFLIB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 2SFLIB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 2SFLIB:

  • plik 2SFLIB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 2SFLIB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 2SFLIB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik