• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 2BP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 2BP. Jeżeli chcesz otworzyć plik 2BP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 2BP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pocket PC Bitmap Format N/A

Co to jest plik 2BP?

Format obrazu bitmapowego lub rastrowego służący do przechowywania zdjęć na urządzeniach PDA Pocket PC. Może być tworzony przez konwersję obrazów zapisanych w innych formatach za pomocą programu Microsoft ActiveSync. Można oglądać na komputerach osobistych i bezpośrednio na urządzeniu Pocket PC z różnymi programami.

Jak otworzyć plik 2BP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 2BP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 2BP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 2BP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 2BP

Inne problemy z plikiem 2BP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 2BP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 2BP:

  • plik 2BP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 2BP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 2BP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik