• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 256

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 256. Jeżeli chcesz otworzyć plik 256, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 256

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Descent 2 Colour Palette Format Interplay

Co to jest plik 256?

Plik używany przez Descent 2, pierwszą osobową grę strzelców, w której gracze walczą jak statki w kosmosie. Zawiera paletę kolorów z wartościami RGB. Określa kolory używane przez pliki tekstur .PIG.

256 nazw plików odpowiada ich powiązanym plikowi PIG. Na przykład plik 256 o nazwie "example.256" byłby powiązany z plikiem PIG o nazwie "example.PIG".

Jak otworzyć plik 256?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 256 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 256 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 256 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 256

Inne problemy z plikiem 256

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 256 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 256:

  • plik 256 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 256 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 256 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik