• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 1ST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 1ST. Jeżeli chcesz otworzyć plik 1ST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 1ST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Visual FoxPro Documenting Wizard List N/A

Co to jest plik 1ST?

Plik tekstowy Readme czasami dołączony do aplikacji. Zawiera ważne informacje lub instrukcje obsługi oprogramowania. Używa rozszerzenia "1", tak aby użytkownicy mogli otworzyć plik readme przed uruchomieniem aplikacji po raz pierwszy.

1ST pliki nie są tak powszechnie używane jak nazwy plików README lub readme.Txt.

Jak otworzyć plik 1ST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 1ST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 1ST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 1ST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 1ST

Inne problemy z plikiem 1ST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 1ST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 1ST:

  • plik 1ST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 1ST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 1ST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik