• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 123D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 123D. Jeżeli chcesz otworzyć plik 123D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 123D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk 123D Drawing Autodesk

Co to jest plik 123D?

Rysunek CAD utworzony przez 123D, darmowa aplikacja CAD 3D dostarczona przez firmę Autodesk. Może zawierać wiele części, które razem tworzą model. Może być publikowany w standardowych formatach obrazu rastrowego lub w formacie DWG firmy Autodesk.

123D jest często używany do prototypowania, ponieważ nie jest tak wytrzymały, jak AutoCAD. Dlatego modele są często wykorzystywane do prezentowania pomysłów jako modeli siatki, rekwizytów i dekoracji.

Wiele bezpłatnych modeli 123D znajduje się na stronie 123D do pobrania.

Jak otworzyć plik 123D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 123D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 123D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 123D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 123D

Inne problemy z plikiem 123D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 123D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 123D:

  • plik 123D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 123D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 123D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik