• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku XMIND

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XMIND. Jeżeli chcesz otworzyć plik XMIND, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XMIND
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XMind Workbook Format XMind

Co to jest plik XMIND?

Plik skoroszytu utworzony przez XMind, program do burzy mózgów i mapowania umysłu. Może zawierać wiele arkuszy, każdy z diagramem, który przechwytuje pomysły podczas sesji burzy mózgów. Służy również do przechowywania wykresów organizacyjnych, planów pracy, wykresów Gantta i innych diagramów indywidualnych i biznesowych.

Jak otworzyć plik XMIND?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XMIND jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XMIND z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XMIND którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XMIND
Inne problemy z plikiem XMIND

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XMIND nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XMIND:

  • plik XMIND którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XMIND z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XMIND nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik