• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku XFT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XFT. Jeżeli chcesz otworzyć plik XFT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XFT
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Form Designer Form N/A

Co to jest plik XFT?

Formularz utworzony przez Adobe Form Designer 5 lub starszej wersji oprogramowania o nazwie FormFlow Designer 99, znany również jako Accelio Capture FormFlow Designer.

FormFlow został pierwotnie opracowany przez JetForm Corporation, który stał się Accelio, a następnie został zakupiony przez firmę Adobe Systems. Firma Adobe wydała nową wersję oprogramowania o nazwie Adobe LiveCycle.

Jak otworzyć plik XFT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XFT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XFT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XFT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XFT
Inne problemy z plikiem XFT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XFT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XFT:

  • plik XFT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XFT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XFT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik