• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku WBC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WBC. Jeżeli chcesz otworzyć plik WBC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WBC
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Webshots Collection Image Format AG Interactive

Co to jest plik WBC?

Plik używany przez program Webshots Desktop Connect, program umożliwiający użytkownikom udostępnianie, organizowanie i przeglądanie zdjęć. Zawiera zbiór obrazów .JPEG przechowywanych w zastrzeżonym formacie. Służy do organizowania wielu zdjęć w pojedynczej kolekcji. Często zawierają zaszyfrowane dane.

Webshots Desktop Connect był wcześniej znany jako Webshots Desktop i był własnością AG Interactive, zanim został przejęty przez Threefold Photos w 2012 roku.

Jak otworzyć plik WBC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WBC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WBC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WBC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WBC
Inne problemy z plikiem WBC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WBC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WBC:

  • plik WBC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WBC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WBC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik