• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku VSPF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSPF. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSPF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSPF
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Performance Rules Format Microsoft

Co to jest plik VSPF?

Plik deweloperski utworzony przez Visual Studio, IDE do tworzenia oprogramowania. Zawiera jedną lub więcej reguł, które filtrują wyniki raportu o skuteczności (.VSP lub .VSPX). Służy do precyzyjnej analizy analizy w celu zidentyfikowania określonych wąskich gardeł wydajności.

Jak otworzyć plik VSPF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSPF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSPF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSPF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSPF
Inne problemy z plikiem VSPF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSPF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSPF:

  • plik VSPF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSPF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSPF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik