• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku UNI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UNI. Jeżeli chcesz otworzyć plik UNI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UNI
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
UniMOD/MikMOD Music Module Format N/A

Co to jest plik UNI?

Moduł modułu śledzącego audio w formacie MikMod. Utworzony przez moduł modułu MikMod, tracker dźwięku dostępny dla wielu platform.

Jak otworzyć plik UNI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UNI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UNI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UNI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UNI
Inne problemy z plikiem UNI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UNI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UNI:

  • plik UNI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UNI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UNI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik