• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku SHORTCUT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SHORTCUT. Jeżeli chcesz otworzyć plik SHORTCUT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SHORTCUT
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Asutype Shortcut Format Fanix Software

Co to jest plik SHORTCUT?

Skrót używany przez Asutype (dawniej As-U-Type), program sprawdzania pisowni w czasie rzeczywistym. Przyspiesza powtarzające się zadania pisania, umożliwiając użytkownikom wprowadzanie słów lub fraz przez niestandardowe skróty tekstowe.

Jak otworzyć plik SHORTCUT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SHORTCUT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SHORTCUT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SHORTCUT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SHORTCUT
Inne problemy z plikiem SHORTCUT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SHORTCUT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SHORTCUT:

  • plik SHORTCUT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SHORTCUT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SHORTCUT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik