• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku SD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SD. Jeżeli chcesz otworzyć plik SD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SD
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Audio Format N/A

Co to jest plik SD?

Format audio utworzony przez Entropic Research Laboratories i używany do wyświetlania programu WAVES +, biblioteki przetwarzania sygnału ESPS oraz zestawu narzędzi do rozpoznawania mowy HTK

Jak otworzyć plik SD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SD
Inne problemy z plikiem SD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SD:

  • plik SD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik