• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku RGMC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RGMC. Jeżeli chcesz otworzyć plik RGMC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RGMC
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RootsMagic Genealogy Project Format RootsMagic

Co to jest plik RGMC?

Plik projektu historii rodziny stworzony przez RootsMagic, program służący do przechwytywania informacji o historii rodziny. Zapisuje przodków i potomków, zawiera informacje o osi czasu i informacje osobiste. Można drukować w raportach takich jak wykresy rodowodowe, arkusze grup rodzinnych i raporty narracyjne.

RootsMagic projekty mogą być eksportowane do standardowego formatu GEDCOM do wykorzystania z innymi aplikacjami.

Jak otworzyć plik RGMC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RGMC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RGMC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RGMC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RGMC
Inne problemy z plikiem RGMC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RGMC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RGMC:

  • plik RGMC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RGMC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RGMC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik