• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku QMK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QMK. Jeżeli chcesz otworzyć plik QMK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QMK
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
YanCEyDesktop Bookmark Format YanCEyWare

Co to jest plik QMK?

Plik utworzony przez YanCEyDesktop, czytnik pulpitu do e-książek YanCEyWare. Zachowuje zakładki eBook, zwane "quickmarks", które zostały utworzone przez użytkownika. Umożliwia użytkownikom zapisywanie miejsc w e-książkach i szybkie przejście do nich.

YanCEyDesktop nie jest już rozwijany ani utrzymywany.

Jak otworzyć plik QMK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QMK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QMK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QMK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QMK
Inne problemy z plikiem QMK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QMK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QMK:

  • plik QMK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QMK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QMK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik