• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku QEL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QEL. Jeżeli chcesz otworzyć plik QEL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QEL
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quicken Electronic Library Format Intuit

Co to jest plik QEL?

Zawiera informacje o bankowości online powiązane z kontem Quicken. Przechowuje listę instytucji bankowych i informacje logowania używane do pobierania danych o koncie przez Internet.

Jeśli dostęp do danych Quicken online powoduje błędy, plik QEL może zostać usunięty. Plik QEL zostanie automatycznie utworzony przy następnym nawiązaniu połączenia z bankiem internetowym.

Jak otworzyć plik QEL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QEL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QEL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QEL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QEL
Inne problemy z plikiem QEL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QEL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QEL:

  • plik QEL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QEL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QEL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik