• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku PKS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PKS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PKS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PKS
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Oracle PL/SQL Package Specification Format Oracle

Co to jest plik PKS?

Plik specyfikacji pakietu utworzony przez oprogramowanie Oracle PL / SQL. Zawiera specyfikacje, definicje TYPE i predefiniowane wyjątki dla pakietu pakietu Oracle (.PKB).

Jak otworzyć plik PKS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PKS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PKS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PKS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PKS
Inne problemy z plikiem PKS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PKS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PKS:

  • plik PKS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PKS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PKS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik