• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku OYX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OYX. Jeżeli chcesz otworzyć plik OYX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OYX
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IBM Lotus Approach Alternate Database Index Format N/A

Co to jest plik OYX?

Plik indeksu zapasowego bazy danych zapasowych (.ADX) utworzony przez program Lotus Approach. Używane w przypadku, gdy plik indeksu głównego zostanie uszkodzony

Jak otworzyć plik OYX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OYX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OYX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OYX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OYX
Inne problemy z plikiem OYX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OYX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OYX:

  • plik OYX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OYX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OYX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik