• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku OR2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OR2. Jeżeli chcesz otworzyć plik OR2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OR2
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus Organizer 2 Format IBM

Co to jest plik OR2?

Plik danych utworzony za pomocą programu Lotus Organizer 2, programu wczesnego zarządzania informacjami osobistymi (PIM). Może zawierać kalendarz wydarzeń, notatki osobiste, listę zadań i inne informacje.

Lotus Organizer 2 został dołączony do programu IBM Lotus SmartSuite.

Jak otworzyć plik OR2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OR2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OR2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OR2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OR2
Inne problemy z plikiem OR2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OR2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OR2:

  • plik OR2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OR2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OR2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik