• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku MDZIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MDZIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MDZIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MDZIP
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MagicDraw Compressed Project Format No Magic

Co to jest plik MDZIP?

Plik utworzony przez MagicDraw, program służący do modelowania architektur oprogramowania i procesów biznesowych. Zapisuje archiwum plików projektu w skompresowanym formacie ZIP. Służy do zapisywania, tworzenia kopii zapasowych i przenoszenia projektów UML jako pojedynczego pliku.

Jak otworzyć plik MDZIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MDZIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MDZIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MDZIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MDZIP
Inne problemy z plikiem MDZIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MDZIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MDZIP:

  • plik MDZIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MDZIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MDZIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik