• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku LRDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LRDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik LRDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LRDB
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Photoshop Lightroom Database Adobe Systems

Co to jest plik LRDB?

Plik danych utworzony przez Adobe Lightroom w wersji 1, pierwsza rata aplikacji do zarządzania zdjęciami. Przechowuje informacje o kolekcji obrazów, które zostały zaimportowane do oprogramowania. Umożliwia przechowywanie zorganizowanych zdjęć.

Późniejsze wersje Photoshop Lightroom używają plików .LRCAT w celu uzyskania informacji o katalogu zdjęć.

Jak otworzyć plik LRDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LRDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LRDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LRDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LRDB
Inne problemy z plikiem LRDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LRDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LRDB:

  • plik LRDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LRDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LRDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik