• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku KT2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KT2. Jeżeli chcesz otworzyć plik KT2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KT2
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Battery 2 Drum Kit File Format Native Instruments

Co to jest plik KT2?

Plik używany przez baterię, program, który tworzy rytmy bębnów i dźwięki z próbek dźwiękowych bębna. Zawiera opisy i próbki dźwięków określony typ zestawu perkusyjnego, np. Rock Kit lub Zestaw Jazz. Zawiera zestaw próbek dźwiękowych dla bębna basowego, bębna warkocza, hi-kapelusze, perkusje, tony i talerze.

Pliki KT2 zostały zastąpione nowszymi plikami .KT3.

Jak otworzyć plik KT2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KT2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KT2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KT2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KT2
Inne problemy z plikiem KT2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KT2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KT2:

  • plik KT2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KT2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KT2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik