• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku HT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HT. Jeżeli chcesz otworzyć plik HT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HT
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HyperTerminal Session Format Hilgraeve

Co to jest plik HT?

Plik ustawień używany przez program HyperTerminal, terminal emulacji. Zawiera ustawienia połączenia dla połączenia z lokalizacją zdalną. Służy do zapisywania i ponownego wykorzystywania informacji dotyczących połączenia telefonicznego i TCP / IP.

HyperTerminal jest opracowywany przez Hilgraeve i został dołączony do systemów operacyjnych Microsoft do systemu Windows XP. Jednak systemy Windows Vista i Windows 7 nie zawierają programu HyperTerminal. Oprogramowanie jest nadal dostępne jako HyperTerminal Private Edition z witryny Hilgraeve.

Jak otworzyć plik HT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HT
Inne problemy z plikiem HT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HT:

  • plik HT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik