• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku HL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HL. Jeżeli chcesz otworzyć plik HL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HL
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HeuristicLab Storage Format HeuristicLab

Co to jest plik HL?

Plik danych zapisany przez HeuristicLab, program przeznaczony do opracowywania i testowania metod optymalizacji. Zawierać stoliki robocze lub definicje problemów.

Projekt HeuristicLab rozpoczął się w 2002 roku i ewoluował na stabilną platformę optymalizacyjną.

Heurystyczna jest wytyczna do podejmowania decyzji i jest często stosowana w odniesieniu do algorytmów komputerowych.

Jak otworzyć plik HL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HL
Inne problemy z plikiem HL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HL:

  • plik HL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik